Sıkça Sorulan Sorular

Bizim hakkımızda merak ettiğiniz tüm sorular.

Siparişiniz sonrası ürünler 5 ila 7 gün arasında hazır hale getirilmekte ve kargo çıkışı yapılmaktadır. Daha erken teslimat isteyen müşterilerilerimizin sipariş öncesi bizimle iletişime geçmelerini rica ederiz.

Yurt içi gönderiler YURT İÇİ KARGO ile gerçekleşmekte

Nakışsız ürünlerde kapıda ödeme yapabilirsiniz. Nakışlı ürünler kişiye özel olacağı için kapıda ödeme seçeneği bulunmamaktadır.

Üründe veya nakışta bir hata veya defo söz konusu olduğunda  koşulsuz değişim veya iade yapabilirsiniz. Nakışlı ürünlerde beden olmadığında veya ürün beğenilmediğinde değişim veya iade bulunmamaktadır. Ayrıntılı bilgi için sitemizden mesafeli satış sözleşmesini inceleyebilirsiniz.

Whatsapp destek ve sipariş hattımız üzerinden, sipariş sonrası talepte bulunduğunuz takdirde kargo öncesi, ürünün tamamlanmış, nakışlı halinin görselini paylaşabilmekteyiz.

Beden ölçüsü alınamadığı durumlarda tahmin edilen bedenden bir beden büyük sipariş verilmesi ve ürünün kesiminin( slim fit/regular fit) kontrol edilmesini tavsiye etmekteyiz.

Kalıplarımız standart olarak üretilmekte olup, özel dikim yapılmamaktadır.

Site üzerinden vermiş olduğunuz siparişlerde, fiziksel fatura yerine faturanın dijital olarak maille gelmesini tercih ettiğinizde hediye göndermiş olduğunuz kişiye fatura veya fiyat bilgisi gönderilmemektedir.