Hakkımızda

Nakkaş Gömlek kaliteli ürün seçenekleri ve kişiye özel nakış hizmeti sunan  bir gömlek firmasıdır. 

Kurulduğu günden bu yana kendini özel hissetmek isteyenler için ürettiği kaliteli ürünlerle mutlu müşteriler oluşturmuş ve oluşturmaya da devam etmektedir. 

Adını veya özel bir mesajı gömleğin üzerinde görmek isteyen herkes için ulaşılabilir fiyat politikasıyla “herkes özeldir ve özel hissettir” misyonunu taşımaktadır.

Kişiye özel hediye bulmanın ne kadar zor olduğu bilen Nakkaş, bu alandaki büyük boşluğu doldurmak üzere başta Türkiye, İngiltere ve Almanya olmak üzere tüm dünyaya hizmet vermektedir.

Kumaş

Kumaş, giysinin görünümünün önemli bir parçasıdır. Gömlek seçerken de dikkat edilmesi gereken en önemli özelliklerden biri kumaşıdır. Rahatınız ve sağlığınız için en uygun, en şık ve en kaliteli kumaşları kullanmaya özen gösteriyoruz. Ve sizler için dakron, %100 pamuk, %100 pamuk oxford,  gabardin ve pamuk saten kumaş kullanıyoruz.

Kusursuz, Kaliteli Dikim

Moda ve geleneğin bir araya gelerek oluşturduğu tasarımların başlangıcı kusursuz ve kaliteli bir dikimdir. Size ve tarzınıza uygun, uzun ömürlü giysiler üretmek için kaliteyi her zaman üst düzeyde tutuyoruz. Üretim sürecinde her ayrıntıda yenilikçi olmayı hedefliyoruz. Ve bu yeniliği sizlere ulaştırmak için de ürünlerimizin her adımını kontrol ederek en doğru dikiş tekniklerini kullanıyoruz.

Kişisel Tarz

Kişisel tarzınızı yansıtmanın birçok yolu vardır. En önemlisi giydiklerinizdir. Sizler için özel olarak tasarlanan Nakkaş Gömlek’i, modern ve şık detaylarıyla tarzınızı yansıtması için üretiyoruz.

Biz Nasıl Çalışırız ?

 • ONLİNE SİPARİŞ

  Size en uygun bedeni bulmak için yöntemlerimizden herhangi birini kullanın. Ardından, hemen sipariş verin.

 • KİŞİYE ÖZEL

  Kendi belirlediğiniz yazı,tarih veya isimler ile gömleğinizi özel hale getirin.

 • HIZLI TESLİMAT

  Gömleğiniz bir hafta içerisinde kapınıza gelir.

 • İADE VE DEĞİŞİM GARANTİSİ

  Kişiye özel ürünler haricinde sipariş verdiğiniz ürünü beğenmezseniz koşulsuz değiştireceğiz veya ücreti iade edeceğiz.